PAR 

Sia

skatīt vairāk

NEWS

** Satura tabula ** 1. ievads 2. izpratne losjonu izsniegšanas sūkņi-2.1 kas ir losjonu izsniegšanas sūknis? -2.2 kāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo sūkni? 3. losjonu sūkņu veidi-3.1 skrūvējamie sūkņi-3.2 ieskrūvējamie sūkņi-3.3 bloķēšanas sūkņi-3.4 bezgaisa sūkņi-3.5 trigersūkņi 4. faktori, kas jāapsver, izvēloties losjonu izsniegšanas sūkni-4.1 bott

2023-08-09 skatīt vairāk

Zinātne aiz ziepju dispenser sūkņa galvas: ceļvedis profesionāļiem

Ievads: ziepju dispensera sūkņu galvām ir izšķiroša loma skaistumkopšanas un kosmētikas nozarē, nodrošinot ērtu un efektīvu piekļuvi dažādiem skaistumkopšanas un ādas kopšanas produktiem. Šajā rokasgrāmatā mēs iedziļināties zinātnē aiz šiem sūkņu galvām, izpētot to mehānismus, funkcionalitāti, un uzturēšanas padomi. 1. ziepju dispensera sūkņa galvas anatomija: ziepju dispensera sūkņa galvas sastāv no severa

2023-08-06 skatīt vairāk

2023-08-03 skatīt vairāk

Būtisks ceļvedis ziepju dozatora sūkņa galvām skaistumkopšanas un grima rīkiem

2023-07-31 skatīt vairāk

Uzlabot savu vannas istabas dekoru ar stilīgu ziepju dispenser sūkņa galvu

2023-07-28 skatīt vairāk

Ziemeļamerika las vegas

Cosmoprof ziemeļamerika (cpna) ir vadošā biznesa uz biznesu (b2b) skaistumkopšanas izstāde amerikā. Atzīts par savu dinamisko izaugsmi un unikālas programmas, pasākums piedāvā visu skaistumkopšanas nozarei iespēju sapulcēties, lai izveidotu jaunas attiecības un veicinātu sadarbību. Cpna kalpo kā vadošais jaunajiem skaistumkopšanas zīmoliem, ieviešot revolucionāras tehnoloģijas, produktu inovācijas un jaunus ražošanas, iepakojuma un izplatīšanas kanālus.

2023-07-26 skatīt vairāk

Kāpēc izvēlēties putu sūkni 28mm

Putu sūknis 28mm ir daudzpusīgs un efektīvs izsniegšanas risinājums, kas paredzēts, lai nodrošinātu gludu un precīzu putu pielietojumu dažādām personīgās aprūpes un sadzīves produktiem. Ar lietotājam draudzīgu dizainu un uzticamu veiktspēju putu sūknis 28mm ir kļuvis par populāru izvēli iepakojuma nozarē.

2023-07-19 skatīt vairāk

Ievads odm ziepju padeves sūknis mājas lietotājam

Odm ziepju padeves sūknis mājas lietotājam ir moderns risinājums, kas paredzēts ērtības, efektivitātes un higiēnas nodrošināšanai dažādos iestatījumos. Odm ziepju padeves sūknis ar savu modernu funkciju un inovatīvu dizainu piedāvā lielisku risinājumu efektīvai roku higiēnai.

2023-07-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk