PAR 

Sia

skatīt vairāk

NEWS

Zināšanas par pielāgotu 33/410 4cc losjons sūknis

Es ticu, ka ikviens ir izmantojis push tipa šampūnu un dušas želeju savā ikdienas dzīvē. Patiesībā šo sūkņa galvu sauc par pielāgotu 33/410 4cc losjona sūkni. Tas izmanto atmosfēras spiediena līdzsvara principu, lai izplatītu šampūnu un dušas želeju. Rasa iznāk no pudeles, un tad gāze tiek pievienota pudelei.

2023-03-21 skatīt vairāk

Tātad, kas ir pelējuma? Iedarbojoties no ārējās spēka, tukšs kļūst par instrumentu ar noteiktu formu un izmēru. Plaši izmanto blanking, die kalšanas, aukstā pozīcijā, ekstrūzijas, pulvera metalurģijas detaļu presēšanas, spiediena liešanas un kompresijas formēšana vai injekcijas formēšana inženiertehnisko plastmasas, gumijas, keramikas un citu produktu. Pelējumam ir specifiska kontūras vai iekšējās dobuma forma, un kontūras formas pielietojums ar griešanas malu var atdalīt tukšu pēc kontūras līnijas formas (blanking). Piemērojot formu iekšējā dobuma var padarīt tukšs iegūt attiecīgo trīsdimensiju formu. Pelējuma parasti ietver divas daļas, kustīgu pelējuma un fiksēto pelējuma (vai perforators un mirst), kas var tikt atdalīta vai apvienota. Izņemiet detaļas, kad tās ir atdalītas, un injicējiet tukšumu pelējuma dobumā, lai veidotos, kad tie ir slēgti. Pelējums ir precizitāte rīks ar sarežģītu formu un nesot uzpūšanās spēku tuksne. Tam ir augstas prasības konstrukcijas izturībai, stīvumam, virsmas cietībai, virsmas raupjumam un apstrādes precizitātei. Pelējuma ražošanas attīstības līmenis ir viens no svarīgākajiem mehāniskās ražošanas līmeņa simboliem.

2023-03-14 skatīt vairāk

Ikdienas ķīmisko produktu uzpilde

Kas ir ikdienas ķīmisko produktu uzpildīšana? Pirmkārt, ikdienas ķīmisko produktu uzpildes tiek iedalītas divos veidos: stand-up maisiņi un stand-up maisiņi ar muti. Viņu attiecīgie galvenie tirgi ir atšķirīgi. 1. stand-up maisiņu uzpildes galvenokārt ir veicināt pārdošanu, palielināt patērētāju uzlīmību ar produktu, un konsolidēt patērētāju izmantošanas ieradumus produktu, izmantojot uzpildes ar izdevīgām cenām. 2. stand-up maisiņš ar izplūdi parasti var izmantot kā neatkarīgu pārdošanas paketi, lai ietekmētu dažādus izplatīšanas kanālus. Japānā un eiropā ir salīdzinoši attīstīta pieredze stand-up maisiņu iepakojuma izmantošanā. Pirmkārt, tirgus pieņemšana ir atšķirīga sakarā ar dažādiem tiesību aktiem un noteikumiem dažādās valstīs: japānā un eiropā gan iekasē iepakojuma svara nodokli, tātad somu iepakojuma popularitāte ir arī novedusi pie šīs tendences. Jo īpaši, vēl viena svarīga japāņu stand-up somu sastāvdaļa ir izplūdes dizains. Tas ir tik daudzveidīgs, cik viegli tas ir ielej to ārā? Kā iepriecināt patērētājus? Japānā uzpildes cena ir gandrīz tāda pati kā gatavajiem produktiem. Patērētāji joprojām pērk uzpildes, bet manā valstī, pat ja uzpildes tiek pārdotas par zemāku cenu nekā parastās, patērētāji nav ieinteresēti tās iegādāties. Tas ir patēriņa filozofijas jautājums, un viņi vispirms uzstāj uz vides aizsardzību. Tāpēc, stand-up maisiņi ar spouts ir ļoti populāri japānā. Tā vietā, lai uzpildītu, tie aizstāj pudeles ar normāliem. Tas liecina, ka vides aizsardzības jēdziens dziļi sakņojas cilvēku sirdīs. Otrkārt, paciņu lietošana ir saistīta arī ar patēriņa paradumiem, un indija un citas vietas turpinās mainīt produktu lietošanu. Tajā laikā aptaujā secināts, ka, pirmkārt, vietējie iedzīvotāji reti pērk 200ml produktus un uzstāj uz to izmantošanu; otrkārt, sakarā ar pirkuma un kanāla iekļūšanas ērtībām; treškārt, sakarā ar zemo izmaksu. Tāpēc, pēdējos desmit vai divdesmit gados, daudzi p & g un unilever star care produkti ir pieņēmuši lielu skaitu paciņu iepakojumu manā valstī trešās un ceturtās pakāpes pilsētās un pilsētās. Tajā laikā, 0,5-1 juaņa maisiņā, tas tika izlietots vienu reizi, kas bija ļoti ērti mazo pilsētu jauniešiem un komandējošiem cilvēkiem, kuri bija pietiekami drosmīgi, lai mēģinātu jaunas lietas tajā laikā, un tas bija arī smalks zīmola audzēšana tiem patērētājiem. Pirms daudziem gadiem, tā kā tajā laikā ikdienas ķīmisko produktu pārdošanas kanāli bija galvenokārt lielveikali, lielveikalu plauktos parādītās stand-up somas priekšrocības nebija tik acīmredzamas kā parastās somas. Tāpēc uz ilgu laiku, stand-up maisiņu iepakojums parasti neaizņem galveno plaukta pozīciju, bet kalpo tikai kā folija zīmola pirkt vienu saņemt vienu bezmaksas reklāmu. Tas ir viss, kas paredzēts ikdienas ķīmisko produktu uzpildes. Nākamajā numurā es ieviesu uzpildes par grims un ādas kopšanas līdzekļiem. mēs laipni aicinām vairāk cilvēku pievērst uzmanību mūsu uzņēmumam, zhuhai baoli putu izsmidzināšanas sūknis co., ltd.

2023-04-12 skatīt vairāk

Pelējuma ražošanas process

Pelējuma ir modelis, un produkti tiek izgatavoti saskaņā ar šo modeli, bet kā pelējuma ražošana, lielākā daļa no tiem, izņemot pelējuma profesionāļi, var nebūt spējīgi atbildēt. Pelējuma ir spēlējuši neaizstājamu lomu mūsu dzīvē. Lielākā daļa mūsu ikdienas nepieciešamības ir neatdalāmas no veidnēm, piemēram, datoriem, telefoniem, faksa mašīnām, tastatūrām, krūzēm un tā tālāk. Lieki teikt, plastmasas izstrādājumi, turklāt automašīnu un motociklu dzinēju ārējie vāki ir izgatavoti arī no pelējuma, un vairāk nekā 20 000 pelējuma tiek izmantotas vienai automašīnai. Tāpēc pelējuma loma mūsdienu dzīvē ir neaizstājama, kamēr masveida ražošana ir neatdalāma no pelējuma. Tālāk ir īss ievads mūsdienu pelējuma ražošanas procesā. 1) esi (agrākā piegādātāja attīstība): šis posms ir galvenokārt tehniska diskusija starp klientu un piegādātāju par produktu dizainu un pelējuma attīstību. Galvenais mērķis ir ļaut piegādātājam skaidri izprast izstrādājuma dizainera dizaina nodomu un precizitātes prasības, un tajā pašā laikā ļaujiet produktu dizaineris labāk saprast pelējuma ražošanas spējas un produktu procesa veiktspēju, lai padarītu saprātīgāku dizainu. 2) citāts: ieskaitot pelējuma cenu, pelējuma dzīvi, apgrozījuma procesu, mašīnas nepieciešamo tonāžu un pelējuma piegādes datumu. (Sīkākai citātam vajadzētu ietvert informāciju, piemēram, produkta izmēru un svaru, pelējuma izmēru un svaru.) 3) pasūtījums (pirkuma pasūtījums): klienta pasūtījums, depozīta izsniegšana un piegādātāja pasūtījuma pieņemšana. 4) ražošanas plānošana un grafika izkārtojums: šajā posmā ir nepieciešams atbildēt klientam konkrētajā pelējuma piegādes dienā. 5) pelējuma dizains (dizains): dizaina programmatūra, ko var izmantot, ietver pro/inženieris, ug, solidworks, autocad, catia utt 6) iepirkšanās materiāli 7) pelējuma apstrāde (apstrāde): procesi parasti ietver virpošana, gong (frēzēšana), termiskā apstrāde, slīpēšana, datora gong (cnc), elektriskā dzirkste (Edm), stieples griešana (wedm), koordinātu slīpēšana (jig gringing), lāzera gravēšana, pulēšana, uc 8) pelējuma montāža (montāža) 9) pelējuma izmēģināšana (izmēģinājuma palaišana) 10) parauga novērtēšanas ziņojums (ser) 11) parauga novērtēšanas ziņojums apstiprinājums (ser apstiprinājums) Ražošanas process pelējuma ir paskaidrots visiem, un nākamais jautājums ievieš dizaina principu pelējuma. mēs aicinām vairāk cilvēku pievērst uzmanību mūsu uzņēmumam, zhuhai baoli putu smidzināšanas sūknis co., sia

2023-03-20 skatīt vairāk

Kā ir 33 zobu emulsijas sūknis?

Pakāpeniski uzlabojot cilvēku dzīves līmeni, daudzu mājsaimniecības priekšmetu izmantošana ir kļuvusi arvien ērtāka, tostarp 33 zobu emulsijas sūkņa pielietošana. 33 zobu emulsijas sūknis, pazīstams arī kā preses emulsijas sūknis, ir sava veida izmantošana principu atmosfēras spiediena līdzsvaru, nospiežot pudeli emulsijas pop out, bet arī ārējā atmosfēra pudelē ar instrumentiem. Nākamais runāsim par 33 zobu emulsijas sūknis ir kas?

2022-12-16 skatīt vairāk

Augstas kvalitātes ikdienas ķīmiskais produkts ar labu losjonu sūkni ir ļoti svarīgi

28/410 pp losjons sūknis ar devu 2.0 cc .... Atbalsta pielāgošanu un apstrādi.

2023-04-14 skatīt vairāk

Izvēloties pielāgotus odm plastmasas losjonu sūkņi jūsu produktam ir būtiski, lai nodrošinātu, ka tas tiek izsniegts efektīvi un efektīvi. Ir vairāki faktori, kas jāņem vērā, izvēloties sūkni, ieskaitot šķidruma viskozitāti, pudeles lielumu un vēlamo izsniegšanas ātrumu.

2023-04-17 skatīt vairāk

33 mm emulsijas sūknis cik daudz jūs zināt par to? Kāpēc tas nav atlēkt atpakaļ pēc nospiežot?

Plastmasas caurule, kas var absorbēt emulsiju), nospiežot ceļu. Kad gaiss ir ārā, nospiediet sūkņa galvu vēlreiz. Tā kā atsperes sūkņa galvā pēc atbrīvošanas atgriezīsies sākotnējā stāvoklī, šķidruma uzglabāšanas kamerā tiks izveidots vakuums, kas rada negatīvu spiedienu. Šajā laikā, spiediens konteinerā atbilst atmosfēras spiedienam, kā rezultātā zemu spiedienu šķidruma uzglabāšanas kamerā un augstu spiedienu konteinerā.

2022-12-12 skatīt vairāk

skatīt vairāk