APIE MUS

„ Baoli company “, įsikūrusi zhuhai aukštųjų technologijų zonoje, yra honkongo finansuojama įmonė, integruojanti r & d, įvairių plastikinių gaminių formų, putų siurblių projektavimą ir gamybą, losjonas siurblys produktai ir priedai baoli pelėsiai plastikiniai produktai co, ltd buvo įkurta 2001 ir zhuhai baoli putų siurblys co, Ltd. vėliau buvo įkurta 2012 m. po metų plėtros, esama gamykla užima 20000 kvadratinių metrų plotą, daugiau nei 200 įvairių įrangos rinkinių, apie 400 darbuotojų, ir mėnesio gamyba gali siekti 20 milijonų, mėgautis aukštos reputacijos pramonėje pastaraisiais metais, Bendrovės kooperatiniai padaliniai plėtėsi, jos našumas buvo nuolat gerinamas. Laukiantis ateities, baoli kviečia jus prisijungti prie rankų, kad sukurtumėte geresnę ateitį! Sveiki draugai iš visų gyvenimo sluoksnių aplankyti!

Rodyti daugiau

žINIOS

2023-08-09 Rodyti daugiau

Mokslas už muilo dozatoriaus siurblio galvutės: vadovas specialistams

Įvadas: muilo dozatoriaus siurblio galvutės vaidina lemiamą vaidmenį grožio ir kosmetikos pramonėje, užtikrinant patogią ir efektyvią prieigą prie įvairių grožio ir odos priežiūros produktų. Šiame vadove mes gilinamės į mokslą už šių siurblių galvutės, tyrinėjant jų mechanizmus, funkcionalumą ir priežiūros patarimus. 1. muilo dozatoriaus siurblio galvutės anatomija: muilo dozatoriaus siurblio galvutes sudaro severa

2023-08-06 Rodyti daugiau

2023-08-03 Rodyti daugiau

2023-07-31 Rodyti daugiau

Patobulinkite savo vonios kambario dekorą su stilingu muilo dozatoriaus siurblio galvute

Turinys: 1. įvadas: jūsų vonios kambario dekoro didinimas su muilo dozatoriaus siurblio galvute 2. kodėl pasirinkite stilingą muilo dozatoriaus siurblio galvutę jūsų vonios kambariui? 3. veiksniai, kuriuos reikia apsvarstyti renkantis muilo dozatoriaus siurblio galvutę 4. muilo dozatoriaus siurblio galvutės 4.1 tradicinės muilo dozatoriaus siurblio galvutės 4.2 šiuolaikinės ir šiuolaikinės muilo dozatoriaus siurblio galvutės 4.3 derliaus ir retro muilo di

2023-07-28 Rodyti daugiau

Šiaurės amerika las vegasas

„ Cosmoprof north america “(cpna) yra pirmaujanti „ business-to-business“ (b2b) grožio paroda amerikoje. Šis renginys, pripažintas savo dinamišku augimu ir unikaliomis programomis, siūlo visai grožio pramonei galimybę susiburti, kad sudarytų naujus santykius ir skatintų bendradarbiavimą. Cpna yra svarbiausias naujų grožio prekių ženklų paleidimo blokas, pristatant revoliucines technologijas, produktų naujoves ir naujus gamybos, pakavimo ir platinimo kanalus.

2023-07-26 Rodyti daugiau

Kodėl verta pasirinkti putų siurblys 28mm

Putų siurblys 28mm yra universalus ir efektyvus dozavimo sprendimas, skirtas užtikrinti sklandų ir tikslią putų taikymą įvairioms asmeninės priežiūros ir namų apyvokos produktams. Su savo patogu dizainu ir patikimu našumu putų siurblys 28mm tapo populiariu pasirinkimu pakavimo pramonėje.

2023-07-19 Rodyti daugiau

Įvadas į odm muilo dozatoriaus siurblys namų vartotojui

Odm muilo dozatoriaus siurblys namų vartotojui yra pažangiausias sprendimas, skirtas užtikrinti patogumą, efektyvumą ir higieną įvairiose aplinkose. Su savo pažangiomis savybėmis ir novatorišku dizainu, odm muilo dozatoriaus siurblys siūlo puikų sprendimą efektyviai rankų higienai.

2023-07-12 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau