אודות

Baoli החברה, הממוקם בzhuhai גבוהה טק אזור, הוא הונג קונג במימון שילוב R & D, עיצוב וייצור של שונים פלסטיק מוצר תבניות, קצף משאבות, משאבת קרם מוצרים ואבזרים Baoli עובש מוצרי פלסטיק ושות, בע"מ הוקמה בשנת 2001 ו Zhuhai Baoli קצף משאבת ושות, בע"מ. מאוחר יותר הוקם בשנת 2012 לאחר שנים של פיתוח, המפעל הקיים משתרע על שטח של 20000 מטרים רבועים, יותר מ 200 סטים של ציוד שונים, על 400 צוות, ואת חודשי ייצור יכול להגיע 20 מיליון, נהנה ממוניטין גבוה תעשיית בשנים האחרונות, החברה של שיתופי יחידות הייתי הרחבת, והביצועים שלו כבר בהתמדה משופרת. מצפה לעתיד, Baoli מזמין אתכם להצטרף ידיים כדי ליצור עתיד טוב יותר! בברכה חברים מכל תחומי חיים כדי לבקר!

ראה עוד

מרכז ידיעות

ידע על מותאם אישית 33/410 4cc משאבת קרם

אני מאמין כי כולם השתמשה שכיבות סוג שמפו מקלחת ג 'ל בחיי היומיום שלהם. למעשה, זה משאבת ראש נקרא מותאם אישית 33/410 4cc קרם משאבת. זה משתמש העיקרון של לחץ אטמוספרי איזון כדי להפיץ שמפו מקלחת ג 'ל. את טל יוצא מהבקבוק, ולאחר מכן את גז הוא להוסיף את בקבוק.

2023-03-21 ראה עוד

הגדרה של עובש

אז מה הוא עובש? תחת הפעולה של כוח חיצוני, את ריק הופך להיות כלי עם צורה ספציפית גודל. בשימוש נרחב לריווח, למות חישול, קר כותרת, שחול, אבקת מתכות חלקי לחיצה, לחץ ליהוק, ודחיסה דפוס או הזרקה של הנדסת פלסטיק, גומי, קרמיקה ומוצרים אחרים. את עובש יש ספציפי קונטור או פנימי חלל צורה, והיישום של קווי המתאר צורת עם חיתוך קצה יכול להפריד את ריק בהתאם קו מתאר צורת (לריווח). החלת את צורה של החלל הפנימי יכול להפוך ריק להשיג המתאים צורה תלת מימדית. את עובש בדרך כלל כוללת שני חלקים, את מטלטלין עובש הקבוע עובש (או אגרוף ולמות), אשר יכול להיות מופרד או בשילוב. להוציא את חלקי כאשר הם מופרדים, ולהזריק את ריק לתוך חלל של עובש ליצירת כאשר הם סגור. העובש הוא דיוק כלי עם צורה מורכבת ונושאת את הבולטות כוח של בילט. זה יש דרישות גבוהות עבור חוזק מבנים, נוקשות, משטח קשיות, משטח חספוס עיבוד דיוק. את רמת הפיתוח של עובש ייצור הוא אחד החשובים סימנים של רמת מכאני ייצור.

2023-03-14 ראה עוד

יומי כימי מוצר מילוי

מה הוא יומי כימי מוצר מילוי? קודם כל, יומי כימי מוצר מילוי מחולקים לשני סוגים: שקיות סטנד ועמידת שקיות עם פה. שלהם בהתאמה השווקים העיקריים הם שונים. 1.Stand-up פאוץ מילוי הם בעיקר כדי לקדם מכירות, להגדיל הצרכנים דביקות את מוצר, ולאחד הצרכנים שימוש הרגלים של המוצר באמצעות מילוי עם מחירים נוחים. 2. את נרתיק בעמידה עם זרבובית יכול בדרך כלל לשמש עצמאי מכירות חבילה, על מנת השפעה שונה ערוצי הפצה. יפן ובאירופה יש יחסית מתקדם ניסיון בשימוש stand-up פאוץ אריזה. קודם כל, את קבלת שוק הוא שונה בשל שונה חוקים ותקנות של מדינות שונות: יפן ואירופה שני תשלום אריזה משקל מס, אז הפופולריות של שקית אריזה יש גם led למגמה זו. בפרט, חלק נוסף חשוב של יפני בעמידה שקיות הוא את עיצוב של זרבובית. זה כך מגוונים כמה קל זה היא לשפוך? איך אנא צרכנים? ביפן, המחיר של מילוי הוא כמעט זהה לזה של מוצרים מוגמרים. צרכנים עדיין לקנות מילוי, אבל במדינה שלי, אפילו אם מילוי נמכרים במחיר נמוך יותר מאשר אלה רגילים, צרכנים לא מעוניין לקנות אותם. זה עניין של צריכת פילוסופיה, והם מתעקשים על איכות סביבה ראשון. ולכן, שקיות סטנד עם פיות הם מאוד פופולרי ביפן. במקום של מילוי, הם להחליף בקבוקי עם אלה נורמלים. זה מראה כי הרעיון של הגנת סביבה מושרש עמוק בלבם של אנשים. שנית, השימוש שקיות קשור גם צריכת הרגלים, והודו ומקומות אחרים ימשיך לשנות את שימוש של מוצרים. באותו זמן, את סקר הגיע למסקנה כי ראשית, אנשים מקומיים לעתים רחוקות לקנות 200ml מוצרים ומתעקש על באמצעות אותם; שנית, בגלל נוחות של הרכישה ערוץ חדירה; שלישית, בגלל נמוך עלות. ולכן, בעבר עשר או עשרים שנים, רבים כוכב מוצרי טיפוח של P & G ויוניליוור אימצו מספר גדול של שקיות אריזה במהלך חדירה פרק שלישי והרביעי-ערים ועיירות במדינה שלי. באותו זמן, 0.5-1 יואן לכל תיק, זה היה בשימוש עד פעם אחת, אשר היה מאוד נוח לאנשים צעירים קטן הערים אנשים בנסיעות עסקים שהיו אמיץ מספיק כדי לנסות דברים חדשים באותו זמן, וזה היה גם עדין מותג טיפוח עבור צרכנים אלה. לפני שנים רבות, מאז את ערוצי מכירות של מוצרים כימיים יומיים באותו זמן היו בעיקר סופרמרקטים, היתרונות של בעמידה שקיות מוצג על מדפי סופרמרקטים היו לא מובן מאליו כמו שקיות רגילות. ולכן, לתקופה ארוכה של זמן, stand-up פאוץ אריזה בדרך כלל אינו לכבוש את עיקרי מדף עמדה, אבל רק משמש כנייר עבור את מותג של לקנות אחד לקבל אחד משלוח קידום. זה כל למילוי של יומי מוצרים כימיים. ב את הבעיה הבאה, אני אכיר מילוי עבור איפור, קרם. אנו מקדמים בברכה יותר אנשים כדי לשים לב שלנו החברה, ZHUHAI BAOLI קצף תרסיס משאבת שיתוף., בע"מ.

2023-04-12 ראה עוד

עובש ייצור תהליך

עובש הוא דגם, ומוצרים עשויים על פי מודל זה, אבל איך את עובש מיוצר, רובם למעט עובש אנשי מקצוע לא יכול להיות מסוגל לענות. תבניות יש שיחק תפקיד אין לו תחליף בחיינו. רוב שלנו צרכי היומיום הם חלק בלתי נפרד מן תבניות, כגון מחשבים, טלפונים, מכשירי פקס, מקלדות, כוסות וכן הלאה. מיותר לומר, מוצרי פלסטיק, בנוסף, את כיסויים חיצונית של מכוניות ומנועי אופנועים הם גם עשוי תבניות, ויותר מ 20,000 תבניות משמשים עבור אחת רכב. לכן, את התפקיד של תבניות בחיים מודרניים הוא אין לו תחליף, כל עוד המוני ייצור הוא חלק בלתי נפרד מן תבניות. אז איך הוא העובש שנעשה? להלן הקדמה קצרה המודרני עובש ייצור תהליך. 1) ESI (קודם לכן התפתחות ספק): שלב זה הוא בעיקר טכני דיון בין הלקוח את ספק על מוצר עיצוב ופיתוח עובש. המטרה העיקרית היא לתת את ספק בבירור להבין את עיצוב בכוונה ודיוק דרישות של מוצר מעצב, ובה בעת לתת את מוצר מעצב להבין טוב יותר את עובש ייצור יכולת מוצר תהליך ביצועים, כדי לעשות יותר עיצוב סביר. 2) ציטוט: כולל את מחיר של עובש, את חיים של עובש, את מחזור תהליך, את הנדרש בטונות של המכונה ואת משלוח תאריך של עובש. (יותר מפורט ציטוט צריך לכלול מידע כגון מוצר גודל ומשקל, עובש גודל ומשקל.) 3) סדר (רכישה סדר): לקוחות סדר, הנפקת של הפקדת וקבלה של ספק סדר. 4) ייצור תכנון הסדר לוח זמנים: בשלב זה, יש צורך להשיב את לקוחות על התאריך המבוקש של משלוח של עובש. 5) עובש עיצוב (עיצוב): עיצוב תוכנה כי עשוי לשמש כוללת Pro/מהנדס, UG, Solidworks, AutoCAD, CATIA, וכו '6) רכש חומרים 7) עובש עיבוד (עיבוד): את תהליכים המעורבים בדרך כלל כולל הפיכת, גונג (כרסום), טיפול בחום, שחיקה, מחשב גונג (CNC), ניצוץ חשמלי (EDM), חוט חיתוך (WEDM), לתאם טחינה (לנענע GRINGING), לייזר חריטה, ליטוש, וכו '8) עובש הרכבה (הרכבה) 9) עובש משפט (ניסיון הפעלה) 10) מדגם הערכה דו"ח (SER) 11) מדגם הערכה דו"ח אישור (SER אישור) תהליך הייצור של עובש שהוסבר לכולם, ואת הנושא הבא יהיה להציג את עיצוב עיקרון של עובש. אנו מקדמים בברכה יותר אנשים כדי לשים לב שלנו החברה, ZHUHAI BAOLI קצף תרסיס משאבת שיתוף., בע"מ.

2023-03-20 ראה עוד

איך הוא 33 שן תחליב משאבת?

עם שיפור הדרגתי של רמת החיים של אנשים, השימוש רבים פריטים ביתיים הפכה יותר נוח, כולל את יישום של 33 שיניים תחליב משאבת. 33 שן תחליב משאבה, הידוע גם עיתונות תחליב משאבה, הוא סוג של שימוש של העיקרון של לחץ אטמוספרי איזון, על ידי לחיצה על בקבוק של תחליב פופ החוצה, אבל גם את מחוץ אווירה לתוך בקבוק של כלים. הבא בואו נדבר על 33 שיניים תחליב משאבת הוא מה?

2022-12-16 ראה עוד

גבוהה-איכות יומי כימי מוצר עם טוב קרם משאבת הוא מאוד חשוב

28/410 PP קרם משאבה עם מינון 2.0 CC .... תמיכת התאמה אישית ועיבוד.

2023-04-14 ראה עוד

מפתח גורמים בבחירת מותאם אישית odm פלסטיק קרם משאבות

בחירת מותאם אישית odm פלסטיק קרם משאבות עבור מוצר שלך הוא חיוני כדי להבטיח כי זה הוא לוותר ביעילות וביעילות. יש כמה גורמים לשקול בעת בחירת משאבת, כולל את הצמיגות של הנוזל, את גודל של הבקבוק, ורצויה מחלק קצב.

2023-04-17 ראה עוד

33 mm תחליב משאבת כמה אתה יודע על זה? למה לא זה להתאושש לאחר לחיצה?

כדי להשתמש, אנחנו ראשון לגרש את אוויר בנוזל אחסון תא (כלומר. את פלסטיק צינור שיכול לספוג את תחליב) על ידי לחיצה על דרך. כאשר האוויר הוא החוצה, לחץ על משאבת ראש שוב. כי באביב בראש המשאבה יחזור למצבו המקורי לאחר שחרור, ואקום יוקמו נוזל אחסון תא, וכתוצאה מכך שלילי לחץ. בשלב זה, את לחץ במכל הוא בקנה אחד עם לחץ אטמוספרי, וכתוצאה מכך נמוך לחץ בנוזל אחסון תא גבוהה לחץ במכל.

2022-12-12 ראה עוד

ראה עוד