درباره ما

شرکت باولی که در منطقه ی تکنولوژی ژهی قرار دارد یک سرمایه ی سرمایه ی هنگ کنگ ـه طراحی و تولید محصولات پلاستیکی مختلف، پمپ های کف محصولات لاشن پمپ و سازمان های باولی مولد پلاستیک شناسه در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و ژهی بائولی فیم پامپ کو... شناسه بعدها در سال 2012 تاسيس شد بعد از سال ها توسعه کارخانه ي موجود يک منطقه ي 2000 متر مربع رو پوشش ميده بيش از 200 مجموعه تجهيزات متفاوت، حدود 400 کارکن، و توليد ماهي ميتونه به 20 ميليون برسه در سالهاي اخير از شهرت بالا در صنعت لذت بردن، واحدهاي همکاري شرکت در حال گسترش هستند و عملکرد آن به طور مستقيم بهبود رسيده است. منتظر آینده ، باولی تو رو دعوت میکنه که یک آینده بهتر ایجاد کنی خوش آمديد دوستان از همه راه هاي زندگي براي ملاقات!

بیشتر ببینید

اخبار

دکور دستشویی خود را با یک سر پومپ بفروش صابون استفاده کنید


آمریکای شمالی لوس وگاس


چرا پمپ کف ۲۸ میلی متری رو انتخاب کنید

یک راه حل فراوانی فراوانی و موثر است که برای ارائه کاربرد فرم صاف و دقیق طراحی شده است. مراقبت و محصولات خانه با طراحی دوستانه کاربر و عملکرد قابل اطمینان، فیم پام ۲۸ میلیمتر یک انتخاب محبوب در صنعت بسته بندی تبدیل شده است.


پمپ پخش کننده صابون برای کاربر خانگی یک راه حل قطعه ای طراحی شده برای تحویل راحتی و کاربری و بهداشت در موقعيت هاي مختلفي با ویژگی های پیشرفته و طراحی نوآوری، پمپ پزشک صابون یک راه حل عالی برای بهداشت دستی را پیشنهاد می کند.


بیشتر ببینید